E Devlet Süt Parası Sorgulama


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

E-Devlet Süt Parası Sorgulama

e devlet süt parası sorgulama işleminizde kullanabileceğiniz başka bir alternatiftir. Bu alternatifi kullanabilmek için hali hazırda bir adet e-devlet şifresi almanız gerekmektedir. E-devlet şifre alma internet üzerinden yapılmamakta olup PTT şubesine gitmeniz gerekmektedir.

E Devlet Çocuk Parası Sorgulama

Herhangi bir PTT şubesi size bu konuda destek sunacaktır.  Bu başvuru neticesinde size verilen şifre ile e-devlet ekranına giriş yapabilirsiniz. Bu şifre 2 lira karşılığında verilmektedir. Sonrasında buraya tıklayarak bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Eğer burada herhangi bir ödenek göremiyorsanız. E-devlet bünyesinde bulunan kurumlar arasından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını bularak burada ki işlemlerinizi kontrol ediniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Süt Parası Sorgulama başlıklı makalemizde doğum parası hangi bankaya yatar, ziraat bankası çocuk parası sorgulama ve ziraat bankası süt parası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir