1. Ana Sayfa
  2. Çocuk Parası

Ziraat Bankası Süt Parası Sorgulama

Ziraat Bankası Süt Parası Sorgulama
Ziraat Bankası Emzirme Parası Sorgulama
0

Ziraat Bankası Süt Parası Sorgulama

Süt parası hangi bankaya yatar sorusu hemen her kadın tarafından sorulmaktadır. Bu sorunun en nihayetinde cevabı devlet hissesi en büyük olan bankadır. Yani süt parası ödenekleri Ziraat bankasına talep eden annenin TC kimlik numarasına yatırılır.

Herhangi bir Ziraat bankası şubesine giderek vezneden bu sorgulamayı  yapabilirsiniz. Güvenlik görevlilerinden veya sıra otomatlarından sıra talep ederek işlem sırasına giriniz. Sonrasında ilgili müşteri temsilcisi veznesinde sizin sıranızı çağırdığında müşteri temsilcisinin bulunduğu vezneye gidin. Burada tarafınıza kimliğinizi verdiğiniz sürece bilgi verilecektir.

Ziraat Bankası Süt Çocuk Parası Sorgulama

Süt parası nasıl çekilir sorusunu da burada cevaplayalım. Eğer ziraat bankası yetkilisi adınıza bir ödenek bulunduğunu belirtiyorsa bu ödeneği anında oradan çekebilirsiniz. Kimliğinizi başka birine vererek bu parayı çekmesini istemeyiniz. Bu para ancak anne tarafından veya eşi tarafından çekilebilir. Veya noter aracılığı ile vekalet çıkartılıp bu vekalet ile. Bu temel konumuz ziraat bankası süt parası sorgulama sorusunun yanıtıdır.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Parası Sorgulama Telefon Numarası başlıklı makalemizde alo144 çocuk parası sorgulama, çocuk parası destek hattı ve telefon ile çocuk parası sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap